HAKKIMIZDA

Emar Yapı Dekorasyon 2010 yılından bu yana uzman kadrosuyla müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet vermektedir. Malzeme kalitesi kadar önemli olan diğer bir husus da uygulama kalitesidir. Uygulamalarda en iyi sonuca ulaşabilmek için zamanı iyi değerlendirebilmek ve çalışma programındaki titizlik çok önemlidir. Firmamız için en önemli unsur Müşteri Memnuniyeti'dir. Müşteri memnuniyetinin sadece satış ile değil, satış sonrası uygulama kalitesinde mükemmelliği sağlayarak mümkün olduğunun bilincindeyiz. Müşteri memnuniyeti ancak bu unsurların tümünün bir araya toplanrnası ile mümkündür.

Yapı ve zemin kaplama ürünlerimizin tümü kaliteli, dayanıklı ve firma tarafından garanti kapsamındadır.

Emar Yapı Dekorasyon olarak çalışmalarımız esnasında ve sonrasında tüm ekibimizle hoşgörü ve güler yüzle hizmetinizdeyiz.


VİZYON

 

Sektöründe uluslararası standartlara bağlı kalacak, taahhüt etiğimiz tüm projelerde müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini ve çalışanların iş koşullarından tatmin ve memnuniyeti sağlıyarak ülke ekonomisine istihdam, katma değer sağlamaktır.

MİSYON

 

Yenilikçi, teknik ve ticari çözümler sunarak işverenlerimeze ve yatırımcılarımıza uygun maliyet ile zamanında teslim edilen verimli projeleri uluslararası standartlara uygun yapmaktır.

 

Dinamik yönetim kadrosu,geniş ve büyük potansiyeliyle,  yüksek standartlarda beklentilerin bir adım önünde...

İletişim

0216 523 71 48
0542 525 15 59
istiklal Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi Bolu Sokak No:43/B ÜMRANİYE    İSTANBUL